O nas

Kim jesteśmy?

Młodym, pełnym charyzmy i zaangażowanym w swoją pracę zespołem😉. Lubimy się rozwijać, uczyć i poznawać nowości (bez względu na dziedzinę). Do swojej pracy podchodzimy pełni entuzjazmu – lubimy to czym się zajmujemy.

Mamy “lekkiego bzika” na punkcie terminowości, punktualności i wywiązywania się z zadań. 

Wiemy jak ważna jest strona internetowa firmy lub reklama w internecie, dlatego nie stosujemy półśrodków. Angażujemy się całkowicie w nasz wspólny projekt!

W Festina Seo mamy indywidualne podejście do realizowanych projektów. Dlaczego? Każdy twórca strony, bloga, czy sklepu internetowego ma wizje, jak powinna wyglądać jego marka, z czym ma się kojarzyć i jak chce się zwracać do swoich odbiorców. Potrafimy słuchać i wspólnie urzeczywistnić tą wizję w internecie. Jesteśmy kreatywni, dyspozycyjni oraz profesjonalni.

Blog

Dzielimy się zdobytą wiedzą na naszym blogu. Znajdziesz na nim proste patenty na skuteczne prowadzenie swojego biznesu w internecie. Zapraszamy!

Dlaczego warto być w internecie?

Filozofia

W dobie wszechobecnych informacji online wiele przedsiębiorstw planuje strategię rozwoju właśnie w sieci. Już niedługo tylko tam będą nas szukać klienci. O ile duże korporacje znają wszystkie triki, by zostać zauważonym w internecie, małe niekoniecznie są w stanie nadążać za zmieniającym się co chwilę algorytmem google.

Wierzymy, że ciężką pracę każdego przedsiębiorcy i twórcy – bez względu na branżę i wielkość firmy – należy odpowiednio zaprezentować. Mamy do tego narzędzia, wiedzę i odpowiednie nastawienie. Rozwój i promocja biznesu online to inwestycja w przyszłość (wcale nie taką odległą).

Wizja

Podchodzimy do realizowanych projektów indywidualnie – wiemy, że to unikatowa wizja klienta/twórcy. To on najlepiej wie, jak powinna wyglądać jego strona, logo, z czym ma się kojarzyć i w jaki sposób chce się zwracać do swoich odbiorców. Potrafimy słuchać i wspólnie urzeczywistnić jego wizję w internecie a następnie dotrzeć z nią do szerszej grupy.

Motto

„Firmy, które rosną dzięki rozwojowi
i ulepszeniom, nie zginą. Ale kiedy firma przestaje być twórcza, kiedy uważa, że osiągnęła doskonałość i teraz musi tylko produkować – już po niej.”

Henry Ford, założyciel Ford Motor Company

Masz pytanie? Potrzebujesz pomocy? Zapraszamy do kontaktu z nami.