Jak to działa ?

Poleć nasze usługi swoim znajomym, rodzinie, szefowi w pracy. Gdy wykonamy jakąś usługę z Twojego polecenia Ty otrzymasz 20% prowizji od wartości usługi.

Np. Firma w której pracujesz chce otworzyć sklep internetowy. Polecasz Festine Seo swojemu szefowi. My realizujemy kilka usług dla Twojego szefa na np, łączną kwotę 5 000 zł. Twoja prowizja wyniesie 1 000 zł.  

Dla kogo jest program partnerski Festiny Seo:

 • To jest najważniejszy punkt ponieważ program partnerski jest dla każdego.
 • Jeżeli jesteś blogerem, youtuberem, masz dużo znajomych lub prowadzisz ciekawe strony w social media to ten program jest dla Ciebie.
 • Jeżeli jesteś zielony w tego typu działaniach w sieci nic nie szkodzi. Napisz do nas a wyślemy Ci poradnik jak pozyskać dla nas klientów na których zarobisz swoją prowizję.

Pytania i odpowiedzi:

 1. Ile mogę zarobić na takim polecaniu?
  Nie ma limitów w osiąganej prowizji. Jeśli jesteś dobry w tego typu działaniach możesz zarobić naprawdę duże pieniądze.
 2. Co to znaczy, że płacicie po wykonanej usłudze?
  Prowizja zostanie naliczona od kwoty na którą Twój polecony zleci nam wykonanie usług. Oczywiście usługa musi zostać przez nas wykonana i opłacona przez klienta. Wtedy niezwłocznie wypłacimy Ci Twoją należną prowizję. 
 3. Czy jest jakaś kwota minimalna? 
  Nie, wykonujemy nawet drobne usługi jak projektowanie loga. Koszt takiego loga w zależności od złożenia projektu mieści się w granicy 100-500 zł. Więc prowizja za tą usługę wyniesie dla Ciebie 20-100 zł.
 4. Jakie usługi wykonujecie? co mogę polecać?
  Wszystkie usługi jakie wykonujemy znajdują się pod tym linkiem: https://festinaseo.pl/oferta/ polecać można każdą usługę.
 5. Czy muszę się zarejestrować do tego programu?
  Nie trzeba się nigdzie rejestrować.
 6. Jak bez rejestracji będziecie wiedzieć, że dana osoba jest z mojego polecenia?
  To proste. Wystarczy się z nami skontaktować mailowo lub telefonicznie, że dana osoba lub firma, która korzystała z naszych usług jest z Twojego polecenia. Po weryfikacji wypłacimy Ci stosowną prowizję.
 7. Czy macie jakieś ulotki, foldery promocyjne?
  Jasne, napisz do nas na maila kontakt@festinaseo.pl a wyślemy Ci wszystko co będziesz potrzebował.
 8. Co jeśli znalazłem Was w internecie i chcę skorzystać z waszych usług a powiem, że poleciła mnie np. moja żona. Też otrzyma prowizję?
  Jasne, cenimy sobie kreatywność. Można powiedzieć, że polecenie pochodzi od kochanki/kochanka, cioci, wujka, syna, córki itd. Tylko niech osoba będzie realna abyśmy mogli się z nią rozliczyć.
 9. Mam pytanie ale nie ma go na tej liście mogę do was zadzwonić lub napisać maila?
  Jasne, wszystkie potrzebne dane znajdziesz w zakładce Kontakt