Projektowanie stron www Poznań

Festina Seo zajmuje się promocją i wizerunkiem Twojej firmy w internecie.  Zaprojektujemy stronę internetową, zrealizujemy kampanie w google ads, „ogarniemy” social media… Dzieki wieloletniemu doświadczeniu, wiemy jakie działania pomogą „wywindować” Twój biznes online!

Stworzymy Twoją markę od A do Z. 😉

Pracujemy zdalnie, więc jesteśmy dostępni zawsze, kiedy nas potrzebujesz. Współpracowaliśmy już z firmami z Poznania i okolic.

Strona internetowa to wirtualna wizytówka Twojej marki. Zaprezentuj na niej swoje doświadczenie, marzenia, projekty, z których jesteś dumny.

Prezentacja Twojej firmy w internecie wzbudza zaufanie klientów, przyciąga uwagę, zachęca do współpracy.

Bądź widoczny w sieci!

Pozwól się znaleźć klientom!

Tworzymy strony internetowe dla firm i osób prywatnych w Poznaniu oraz okolicy. Przedsiębiorcy z Poznania już zaufali naszej agencji – Festina Seo.

Podczas projektowania strony internetowej jesteśmy w ciągłym kontakcie z klientem.

Strony www Poznań

Tworzenie stron www Poznań i okolice:

  1. Strony internetowe. Wykonujemy strony firmowe, portale tematyczne, strony dla osób prywatnych. Stworzymy idealna stronę dla Ciebie!
  2. Tworzymy blogi. Lubisz pisać? Chcesz spróbować dzieliś się swoim doświadczniem/hobby w sieci? Pomożemy Ci założyć blog! Nowoczesny, czytelny, bezpieczny i profesjonalny. Dziel się sobą w sieci. 😉
  3. Sklepy internetowe.  Nowoczesny design, funkcjonalność, integracja z hurtownią, allegro i bramkami płatniczymi – taki sklep stworzymy dla Twojej firmy. Wykonujemy sklepy internetowe w każdym CMS. Po założeniu sklepu nauczymy Cię go obsługiwać.
  4. Odświeżamy, naprawiamy, sprawdzamy istniejące już strony internetowe. Twoja obecna strona internetowa nie działa odpowiednio? Chcesz ją zmodyfikować, ale jej wykonawca milczy? Zadzwoń do nas a na pewno Ci pomożemy!

Pozycjonowanie stron Poznań

Tworzymy strony  internetowe, które są nowoczesne i przygotowane pod kątem SEO. Co to oznacza? W dużym skrócie to optymalizacja strony internetowej pod wyszukiwarki tak, aby nasza witryna mogła osiągać jak najwyższe pozycje, na znaczące dla nas słowa kluczowe w wyszukiwarce). Wszystkie te działania są zgodnie z zasadami dobrego SEO. Nie działamy w żaden sposób niezgodny z wytycznymi Google. 

Jesteś z Poznania lub okolic i masz stronę internetową, którą chcesz zacząć pozycjonować? Zadzwoń do nas. Wykonujemy pozycjonowanie stron internetowych w Poznianiu

Kampanie Google Ads Poznań - Kampanie adwords Poznań

kampanie google ads poznan

Prowadzenie Social Media Poznań

Dziś nie jest już z tajemnicą, że każde przedsiębiorstwo musi posiadać konta na social media. Dzięki takim platformom budujesz wizerunek swojej marki, zdobywasz zaufanie klientów, masz z nimi bezustanny kontakt. Posiadanie profilu firmowego w social mediach to dziś „must have” istnienia firmy. Przedstaw swój biznes najlepiej, jak możesz, zbieraj „lajki” i pozytywne opinie. Rozszerzaj grono swoich klientów.

Festina Seo prowadzi firmowe strony w najpopularniejszych social media (facebook, twitter, instagram, pinterest, google moja firma…). Nie masz czasu i pmysłu na dodawanie postów na social media? Zrobimy to za ciebie!

Zwiększ zasięg odbiorców Twojej firmy. Zawalcz o swoich potencjalnych klientów. Posiadamy duże doświadczenie w prowadzeniu profili i funpage’ów firmowych dla klientów z Pozniania i okolic. Tworzymy posty z indywidualną grafiką, relacje, gify, wydarzenia i nie tylko. Sprawdź – zadzwoń do nas. 

#poznan #poznań  #miastopoznań #poznanmiasto #Seopoznan

Blog Poznań - Blogi firmowe Poznań

Firmy, aby budować zaufanie i kierować do siebie odbiorów, powinny prowadzić bloga? Przygotowanie wartosciowego tekstu pod SEO, jest czasochłonne i wymaga konsekwencji. Najlepiej powierzyć blog firmowy w ręcę doświadczonych copywriterow!

Festina Seo ma doświadczenie w prowadzeniu blogów firmowych z różnych dziedzin. Pomagamy firmom i osobom prywatnym rozwijać blogi. Napisaliśmy bardzo dużo tekstów, które zajmują wysokie pozycje. Nasze teksty są czytelne i ciekawe.  Co nas wyróżnia w prowadzeniu bloga względem innych:

  • teksty pisane przez najlepszych doświadczonych copywriterów;
  • indywidualna grafika-gif, animacja do każdego posta;
  • zakładanie blogów – instalowanie wtyczek, kodów google, aktualizacje-modyfikacje szablonów;
  • aktualizacja i modyfikowanie istniejących blogów pod pozycjonowanie SEO.

Zapraszamy do kontaktu z nami: