Projektowanie stron www Szczecinek

Festina Seo to młody, pełen charyzmy i zaangażowany w swoją pracę zespół😉. Lubimy się rozwijać, uczyć i poznawać nowości (bez względu na dziedzinę). Do swojej pracy podchodzimy pełni entuzjazmu i pozytywnym nastawieniem.

Dziś nie jest już tajemnicą, że strona internetowa to absolutne „must have” każdej firmy. Twoi aktualni i potencjalni klienci będą Cię szukać w sieci. Strona internetowa to wizytówka – pierwsze wrażenie jaki robisz na ludziach. Ważne, aby było dobre. 😉 Strona www musi wyróżniać się wyglądem i unikatową treścią. Zrób wrażenie na klientach!

Festina Seo mamy doświadczenie w tworzeniu stron internetowych. Słuchamy nszych klientów, projektujemy wirtualną wizytówkę z ich udziałem.🤗

Znajdź nas!

Tworzymy strony internetowe dla firm i osób prywatnych w Szczecinku oraz okolicy. Przedsiębiorcy ze Szczecinka zaufali naszej marce. 

Zaprojektujmy stronę internetową idealną dla Twoich potrzeb i wyrażającą Twoją firmę.

Strony www Szczecinek

Tworzenie stron www Szczecinku i okolicy:

  1. Strony internetowe. Projektujemy oryginalne, bezpieczne i profesjonalne strony internetowe.
  2. Blogi. Chcesz dziecić się swoją pasją, umiejętnościami, czy przemyśleniami z innymi? Rób tna własnym blogu – założymy go dla Ciebie!
  3. Sklepy internetowe. Projektujemy sklepy internetowe oparte o najnowocześniejsze programy CMS. Tworzymy je od nowa lub modernizujemy gotowe sklepy. Sporo biznesów przeniosło się online, podczas pandemii. Nie przegap szansy na rozwój!
  4. Masz inny pomysł na swój rozwój w internecie? Nie ma problemu! Wykonujemy również indywidualne projekty: portale ogłoszeniowe, fora tematyczne, portale społecznościowe.
  5. Modernizujemy, naprawiamy, odzyskujemy istniejące już strony internetowe. Twoja strona nie działa odpowiednio i nie wiesz dlaczego? Napisz do nas-zrobimy audyt. Dla naszych stałych klientów jesteśmy dostępni 24h/7.

Pozycjonowanie stron Szczecinek

Tworzymy nowoczesne i przejrzyste strony internetowe, które są przygotowane do pozycjonowania SEO. Co to oznacza? Strony są zoptymalizacja pod wyszukiwarki tak, aby witryna mogła osiągać jak najwyższe pozycje w wyszukiwarce, na ważne dla nas słowa kluczowe. Wszystkie te działania są zgodnie z zasadami dobrego SEO. Nie działamy w żaden sposób niezgodny z wytycznymi Google. 

Jesteś ze Szczecinka lub okolic i planujesz zwiększyć widoczność swojej strony internetowej? Napisz lub zadzwoń do nas. Wykonujemy pozycjonowanie stron internetowych w Szczecinku.

Kampanie Google Ads Szczecinek - Kampanie adwords Szczecinek

kampanie google ads poznan

Prowadzenie Social Media Szczecinek

Social media to niezbędne narzędzie do promocji marki i kontaktu z klientami. Prezentujesz na nich swoją firmę – zadbaj o jakość przekazu i wygląd postów. Do dyspozycji masz wiele platform do darmowej publikacji.

Regularna aktualizacja Twoich postów, wymaga czasu i kratywności. Zostaw to nam!

Festina Seo prowadzi firmowe profile w najpopularniejszych social mediach społeczniościowych (facebook, twitter, instagram, linkdelin, pinterest, google moja firma). Pomożemy Ci zwiekszyć zasięg Twoich postów! Znajdź klientów tam gdzie są – na „socjalach.”  😉Poprowadzimy Twój funpage! Zostaw sprawy w rękach specjalistów. Posiadamy duże doświadczenie w prowadzeniu profili i funpage’ów firmowych dla klientów ze Szczecinka i okolic. Tworzymy posty z indywidualną grafiką, relacje, gify, banery, zdjęcia w tle…

#Szczecinek #miastoSzczecinek #SzczecinekMiasto #SeoSzczecinek

Grafiki, banery, posty Szczecinek

Blog Szczecinek - Blogi firmowe Szczecinek

Prowadzenie bloga firmowego zwieksza Twoją widoczność w sieci i przyciąga nowych klientów. Buduje też zaufanie do Twojej marki… Tworzysz, dzięki niemu wizerunek przedsiębiorcy, jako eksperta w swojej branży. 

Festina Seo kreuje treście na blogi firm z różnych branż. Kolejne posty, okraszone są profesjonalną grafiką, treść – oprócz przekazu, pozycjonuje również Twój biznes pod kątem SEO. Prowadzimy blogi firmowe czy blogi prywatne. 

Co oferujemy?

  • założenie bloga;
  • posty pisane przez doświadczonych copywriterów;
  • projekt indywidualnej grafiki do każdego posta;
  • aktualizacja i poprawa istniejących blogów pod kątem SEO.

Zapraszamy do kontaktu z nami: