lh.pl hosting

Hosting Lh.pl

Festina Seo i firma LH.pl zawarły umowę partnerską. Festina Seo poleca najlepsze firmy dla swoich klientów. Wiemy jak ważny jest dobry hosting. Firma LH.pl charakteryzuje się szybkim a co ważne bezpiecznym hostingiem. To ważny gracz na Polskim rynku polecany przez magazyn CHIP czy PC World. Oprócz hostingu firma świadczy wiele różnych usług takich jak:

– certyfikaty SSL;

– domeny;

– cloud server.

Festina Seo potrafi zadbać o swoich klientów oraz czytelników bloga. Dla Was wszystkich mamy rabat na hosting w firmie LH.pl – 20% wystarczy, że podczas zamówienia wpiszesz kod, który znajduje się poniżej:

Możesz też użyć specjalnego linka, który przypisze Ci kod automatycznie:

https://www.lh.pl/-20%

Poniżej również kod aby można było sobie go skopiować.

LH-20-171258

Masz problem z kodem? napisz do nas na na pewno pomożemy. 

Festina Seo projektuje strony internetowe, zajmuje się również instalacją, modyfikacją na wybranym serwerze. Możemy pomóc Ci w migracji strony na polecany przez nas hosting. Zadzwoń lub napisz do nas a na pewno Ci we wszystkim pomożemy. 

Migracja

Posiadasz już hosting ale nie spełnia on Twoich oczekiwań i wymagań? Festina Seo pomoże Ci w całej procedurze migracyjnej. Wystarczy się z nami skontaktować a załatwimy wszystko za Ciebie. Twoja strona oraz wszystkie niezbędne pliki, bazy danych, skrzynki pocztowe zostaną przeniesione bezpiecznie na nowy hosting. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *